Fudbaleri Željezničara i Radnika podijelili su bodove u susretu 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nakon što je duel na Grbavici okončan bez golova.
Plavi su produbili krizu i već su sedam prvenstvenih utakmica bez pobjede (četiri poraza i tri remija).
Posljednji put slavili su 18. oktobra protiv Posušja (1:0).
Nakon novog kiksa klub se odlučio za nesvakidašnji potez. Tradicionalna nagrada za igrača utakmice ovoga puta nije dodijeljena nikome! Jer niko nije zaslužio pehar koji je ostao "usamljen" na terenu Grbavice dok se u pozadini čula pjesma Manijaka...