ABA 2 liga
Dynamic slavio u Sarajevu: Sparsi ni nakon osam kola ne znaju za pobjedu
Beograđane je do pobjede vodio Pašajlić sa 22 poena, dok se u ekipi Sparsa istakao Vrabac sa 15 poena
20.11.2019. u 19:57

Košarkaši Sparsa poraženi su od Dynamica sa 75:81 u meču 8. kola ABA 2 lige.

Beograđani su bolje otvorili utakmicu i već nakon prve dionice imali su prednost od sedam poena (27:20). Ipak, Sparsi su do odlaska na odmor uspjeli preokrenuti rezultat i na poluvremenu su imali dva poena prednosti (45:43).

I u nastavku meča gledali smo zanimljiv meč, koji je ušao u uzbudljivu završnicu.

Dynamic je u posljednjih pet minuta utakmice uspio da ponovo dođe do prednosti, a sarajevski tim nije imao snage za novi preokret, pa su gosti uspisali pobjedu.

Beograđane je do pobjede vodio Pašajlić sa 22 poena. U ekipi Sparsa istakao se Vrabac sa 15 poena, dok su po 13 dodali Darrion Strong i Kenan Kamenjaš.