open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Partizan dominantan
Trener Bosne "poludio" na time-outu: Sram vas bilo sve i jednog!
AUTOR: Faktor
08.03.2026. u 21:20
get url
text
Pašalić je bio izuzetno ljut na svoje izabranike
Pašalić je bio izuzetno ljut na svoje izabranike
FOTO: Adis Spahić
Muhamed Pašalić, trener KK Bosna, "poludio" je na svoje izabranike tokom time-outa na meču protiv Partizana.
Studenti su u finišu trećeg perioda gubili sa 33:74, a Pašalić je na stotinjak sekundi prije kraja treće četvrtine pozvao time-out i urlao je na svoje izabranike.
- Sram vas bilo! Sram vas bilo" Sve i jednog - urlao je Pašalić.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.