Predbaraž za SP
TOK UTAKMICE / Bosna i Hercegovina - Grčka 26:28
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine tuzlanskom Mejdanu je doživjela poraz od Grčke u revanš-meču predbaraža za Svjetsko prvenstvo.
19.03.2022. u 19:50

Grci su slavili rezultatom 28:26 , te se plasirali u baraž za odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Tekstualni prijenos utakmice BiH - Grčka mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

----------------

Kraj susreta u Mejdanu.

59. minut: Sjajni Kadrić pogađa. Grci imaju gol prednosti.

57. minut: Kadrić pogađa za minus dva. Mogu li naši momci do izjednačenja?

51. minut: Tziras lagano pogađa sa sedam metara.

47. minut: Grčka ima pet golova prednosti...

45. minut: Boskos postiže svoj deveti pogodak večeras, nerješiva enigma za našu reprezentaciju.

44. minut: Dva lagana pogotka Grčke, imaju plus 4.

41. minut: Kadrić pogađa za izjednačenje.

39. minut: Prva odbrana Ahmetaševića.

37. minut: Plus dva ima Grčka.

34. minut: Serije 2:0 naše reprezentacije.

33. minut: Isključenje za Grčku reprezentaciju.

30. minut: Počelo je drugo poluvrijeme u Mejdanu.

Poluvrijeme u Tuzli. Grčka na odmor odlazi sa dva gola prednosti.

24. minut: Herceg pogađa za novo vodstvo naše reprezentacije.

21. minut: Sedmerac za Grčku, novo vodstvo Helena.

20. minut: Igra se gol za gol.

15. minut: Hamidović postiže svoj treći gol.

14. minut: Drugi gol Hamidovića, izjednačenje.

10. minut: Boukovinas skida sedmerac Ovčine, njegova četvrta odbrana večeras.

8. minut: Boukovinas dominira na golu Helena.

7. minut: Prvo vodstvo za selekciju Grčke.

4. minut: Sjajni Burić već ima tri odbrane. U narednom napadu reprezentativac Grčke Liapis je zaradio isključenje.

3. minut: Isključenje za Perića, dva minuta ćemo igrati sa igračem manje.

3. minut: Naši rukometi imaju veliku podršku navijača u Mejdanu od prvog sudijskog zvižduka.

2. minut: Ukazuje se pomoć Jozinoviću.

1. minut: Prva odbrana Burića, nakon toga Jozinović pogađa za vodstvo Zmajeva.

1. minut: Počeo je meč u Mejdanu, sretno Zmajevi.

19:55 sati: Slijede himne.

19:52 sati: Prije početka susreta uručena su priznanja za Vladimira Vranješa za njegov doprinos u dresu reprezentacije.

19:50 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice BiH - Grčka.