Liga prvaka
Real u finišu došao do pobjede protiv debitanta, Galatasaray "šokirao" Kopenhagen
Fudbaleri Real Madrid prošle sezone nisu uspjeli obraniti naslov evropskog prvaka, a u prvom kolu grupne faze Lige prvaka u novoj sezoni savladali su minimalnim rezultatom ekipu Union Berlina.
20.09.2023. u 20:44

Njemački tim je debitant u evropskim takmičenjima, a do prije samo četiri godine igrali su u drugoj ligi.

Union je pružio dobar otpor Kraljevima, a u finišu meča je ostao bez ijednog boda.

Jude Bellingham je u 94. minuti dobro reagovao i donio trijumf Kraljevima.

Fudbaleri Galatasaraya i Kopenhagena odigrali su 2:2 u duelu prvog kola grupe A.

Kopenhagen je poveo golom Elyounoussi u 35. minuti, A Goncalves  je povećao prednost danskog tima u 58 minuti.

Galata u finišu meča senzacionalno dolazi do remija.

Boey u 86. minuti smanjuje zaostatak, a samo dvije minute kasnije Tete pogađa za 2:2.