Serie A
Sassuolo iznenadio Milan na San Siru, Rade Krunić zaigrao u finišu
Fudbaleri Milana upisali su šesti ovosezonski poraz nakon što ih je večeras u susretu 32. kola Sasuolo s 2:1 porazio na San Siru.
21.04.2021. u 20:23

Rossoneri su poveli u 30. minuti zahvaljujući golu Calhanoglua, koji je pogodio nakon asistencije Saelemaekersa.

Reprezentativca Bosne i Hercegovine Radeta Krunića večeras nije bilo na terenu od prve minute, ali je priliku dobio u 73. kada je zamijenio Calhanoglua.

Samo tri minute nakon što je Zmaj ušao u igru Raspadori je izjednačio na 1:1. To nije bilo sve jer je isti igrač u 83. minuti pogodio za totalni preokret gostiju.

Nakon večerašnjeg poraza, Milan za liderom Serie A i gradskim rivalom Interom, koji ima utakmicu manje, zaostaje devet bodova, što znači da je sastav Antonija Contea korak bliže Scudettu.