Četiri osobe povrijeđene su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u 17 sati u tunelu Hamšil, u mjestu Međeđa, na magistralnom putu Ustiprača-Višegrad, potvrdila je za Faktor Svetlana Govedarica, glasnogovornica Policijske uprave Foča.
- Povrijeđene osobe su vozilom Hitne pomoći prevezene u Dom zdravlja u Višegrad radi ukazivanja ljekarske pomoći - dodala je Govedarica.
Prema njenim riječima, u nesreći su učestvovala dva putnička motorna vozila marke "audi" i "citroen".
- Na licu mjesta u toku je uviđaj koji vrše policijski službenici Policijske stanice Višegrad, a trenutno je na ovoj dionici na snazi potpuna obustava saobraćaja - istakla je Govedarica.