Dvije osobe prevezene su u Dom zdravlja Kakanj nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila u 16.45 sati u mjestu Bilješevo na dionici autoceste A-1 smjer Kakanj-Lašva.
Prema riječima dežurnog operativnog u MUP-u Zeničko-dobojskog kantona (ZDK), u nesreći su učestvovala dva putnička motorna vozila.
- Dvije osobe prevezene su u Dom zdravlja Kakanj, još uvijek ne znamo stepen njihovih povreda, a na vozilima je pričinjena materijalna šteta - dodao je dežurni operativni u MUP-u ZDK.
Zbog nesreće saobraćaj na ovom dijelu puta odvija se naizmjenično jednom kolovoznom trakom što je izazvalo velike gužve.