open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Jedan od junaka pobjede
Alajbegović: Hvala cijeloj Bosni, nemam riječi za naše navijače!
Potvrdio je klasu
AUTOR: Faktor
24.06.2026. u 23:28
get url
text
FOTO: Anadolija
Zmajevi su večeras savladali Katar i upisali velika tri boda.
Na korak smo do nokaut faze i zaista imamo razloga za sreću. Vodili smo 2:0, Katar se vratio, ali sve smo riješili pogotkom Mahmića pred sami kraj.
Izjavu nakon meča dao je Kerim Alajbegović.
- Nisam puno razmišljao, legla mi je lopta i htio sam zabiti. Mislim da je dobar gol bio, dobro smo ušli u utakmicu. Došao je drugi gol i bilo je sve dobro.
40 minuta smo bili fenomenalni, pa smo pali. Bilo je vruće - rekao je Alajbegović.
Ko će biti naredni rival, Njemačka ili SAD?
- Meni je svejedno.
Navijači su bili velika podrška.
- Nemam riječi za naše navijače. Hvala cijeloj Bosni, idemo dalje - rekao je Alajbegović.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.