Zmajevi su večeras savladali Katar i upisali velika tri boda.
Na korak smo do nokaut faze i zaista imamo razloga za sreću. Vodili smo 2:0, Katar se vratio, ali sve smo riješili pogotkom Mahmića pred sami kraj.
Izjavu nakon meča dao je Kerim Alajbegović.
- Nisam puno razmišljao, legla mi je lopta i htio sam zabiti. Mislim da je dobar gol bio, dobro smo ušli u utakmicu. Došao je drugi gol i bilo je sve dobro.
40 minuta smo bili fenomenalni, pa smo pali. Bilo je vruće - rekao je Alajbegović.
Ko će biti naredni rival, Njemačka ili SAD?
Navijači su bili velika podrška.
- Nemam riječi za naše navijače. Hvala cijeloj Bosni, idemo dalje - rekao je Alajbegović.