Bosna i Hercegovina plasirala se u nokaut fazu Svjetskog prvenstva u fudbalu prvi put u svojoj historiji.
Širom naše zemlje, ali i dijaspore, uslijedilo je slavlje na ulicama, trgovima...
Odmah nakon posljednjeg zvižduka sudije, građani su što pješke, što u automobilima izašli na ulice gradova.
U kolonama vozila, uz zvuke sirena, istaknuta obilježja Bosne i Hercegovine, Halidove "Ljiljane", Dubiozinu "I am from Bosnia"..., do sitnih sati proslavljali su ovaj historijski uspjeh Zmajeva.
Pogledajte kako je to sinoć izgledalo širom gradova BiH:
I širom ostalih bosankohercegovačkih gradova...