Raduje se Bosna i Hercegovina.
Savladali smo Katar 3:1 i na korak smo do drugog kruga na Svjetskom fudbalskom prvenstvu. Na ulicama Sarajeva već nakon posljednjeg sudijskog zvižduka krenulo je veliko slavlje.
Hiljade građana na otvorenom je pratilo meč, a onda je krenulo nezapamćeno slavlje uz šalove, baklje...
Kolone automobila i potpuni kolaps za samo desetak minuta. Slavit će se duboko u noć, a tako je i širom naše zemlje.