open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Evropska liga
Muhamed Bešić nakon meča tješio navijače Crvene zvezde, pa otkrio zašto je to uradio
Fudbaleri mađarskog Ferencvaroša sinoć su pobijedili Crvenu zvezdu sa 2:1 u duelu grupe H Evropske lige, a bh. reprezentativac Muhamed Bešić je nakon meča otkrio je zašto mu je taj beogradski klub iznimno drag.
14.10.2022. u 09:10
get url
text

- Zvezda ima dobru ekipu. Šest godina zaredom igraju evropska takmičenja, dva puta Ligu prvaka i četiri puta Evropsku ligu. Iskusniji su od nas i to je realnost. Mnogo nam je drago da smo uspjeli pobijediti - kazao je Bešić medijima nakon susreta.

VEZANI TEKST - Bešić i Gojak osvetili se Crvenoj zvezdi

Zmaj je nakon posljednjeg sudijskog zvižduka otišao do navijača Crvene zvezde i pozdravio se s njima, a ističe da je to uradio kako bi ih utješio.

- Učinio sam to zato što su mi dragi. Imam tu mnogo prijatelja kao što je Marko Marin. Navijam za vas, želio sam utješiti navijače. Nadam se da će biti dobro i nama i vama. Na tribinama je bilo dobro - kazao je Bešić.

Nakon četiri kola Ferencvaroš i Trabzonspor imaju po devet, Monaco šest, a Crvena zvezda tri boda.

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.