Kapiten Zmajeva
Nerealan promašaj Džeke, na ovo nismo navikli od Dijamanta
U jedanaestom ovosezonskom prvenstvenom nastupu za Inter kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko nije je uspio upisati u strijelce.
31.10.2021. u 14:31

VEZANI TEKST - Correa Interu osigurao sedmu pobjedu, Džeko ostao na trećem mjestu liste strijelaca

U pobjedi Nerazzurra nad Udineseom 2:0 Dijamant je igrao do 80. minute, no ostao je na sedam pogodaka u Serie A.

U 68. minuti najbolji bh. napadač i najbolji strijelac aktuelnih prvaka Italije imao je veliku priliku, stopostotnu.

Milan Škriniar je poslao dubinsku loptu, ona je preko Joaquina Corree došla do Dijamanta koji se našao u situaciji jedan na jedan sa golmanom Udinesea Marcom Silvestrijem koji mu je odbranio udarac.

Bio je to prilično nerealan promašaj, na kakve nismo navikli od najboljeg bh. napadača.

Na ovom linku pogledajte situaciju u kojoj Džeko nije uspio zabiti svoj osmi prvenstveni pogodak.