open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Zastupnik NiP-a
Čampara o rekonstrukciji Vlade KS: Doći će do nekih promjena, znat će se u narednih mjesec
AUTOR: Faktor/TVSA
20.11.2024. u 22:33
get url
text
Aljoša Čampara
Aljoša Čampara
Zastupnik u Skupštini Kantona Sarajevo Aljoša Čampara (Narod i pravda) govorio je o rekonstrukciji kantonalne Vlade na Televiziji Sarajevo.
- Pričalo se dosta o rekonstrukciji same Vlade KS. Nije isključeno da će doći do rekonstrukcije Vlade KS. Ja smatram kad se govori o samoj rekonstrukciji Vlade, ja ne podrazumjevam tu samo ministarstva, ja tu i podrazumjevam javna preduzeća i javne ustanove, i sve ono što se nalazi pod Vladom KS, tako da je evidentno da će doći do nekih promjena.
Vjerovatno da ima nekih nezadovoljstava u radu pojedinih ministarastava koja bi mogla raditi bolje i efikasnije. Ima dosta i upražnjenih mjesta u određenim preduzećima - naveo je Čampara.
On dodaje kako će se tokom narednog mjeseca znati da li će doći do rekonstrukcije.
- Ne bih volio da to bude neka kozmetička rekonstrukcija Vlade KS, nego jednostavno da posložimo određene prioritete. Ima dosta problema u samom radu Vlade - kaže.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.