Sedamnaestogodišnja djevojka, koja je teško povrijeđena u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, i dalje je u životnoj opasnosti.
Prebačena je u Opću bolnicu "Prim. dr. Abdulah Nakaš" gdje joj je, zbog teških povreda, amputirana noga.
Na mostu Skenderija u Sarajevu sinoć je postavljen transparent podrške ovoj djevojci na kojoj je ispisana poruka: "Borba za pravdu! Ella izdrži".
Iz Vijeća rodtelja Kantona Sarajevo su, između ostalog, saopćili da je učenica Srednje medicinske škole Katoličkog školskog centra.
U ovoj nesreći život je izgubio mladić Erdoan Morankić (2003. godište) iz Brčkog. Povrijeđene su četiri ososbe.