Navijači naše reprezentacije ponovo su pokazali snagu.
Večeras su Zmajevi imali veliku podršku u Seattleu i na kraju slavili novu pobjedu. Pao je Katar 3:1 i nalazimo se na korak do nokaut faze.
Naredni rival će biti Njemačka ili SAD, a sada su se oglasili popularni BH Fanaticosi.
- Skupa pišemo historiju. Prvi prolazak grupne faze uz najbolje reprezentativne navijače na svijetu. Gazi, Bosno, gazi - navodi se u objavi.
Veliku podršku istakli su i naši reprezentativci nakon meča te ponovo se zahvalili vjernim navijačima.