Fudbaleri Veleža igraju kao preporođeni kako je ekipu preuzeo Ibro Rahimić.
Rođeni su u seriji od devet utakmica bez poraza (šest pobjeda i tri remija).
Danas su slavili u Doboju protiv Sloge (2:1). Ovom pobjedom Velež se popeo na treće mjesto ligaške tabele.
Golove za Rođene postigli su Šarić i Pidro, koji je gol za pobjedu postigao u 90. minutu, dok je jedini gol za Slogu djelo Mandića.
Na povratku u Mostar veselo je i u autobusu Veleža. Zasluženo. Ori se pjesma, a Rođeni su odlučili da trijumf u Doboju slave uz "Romaniju", veliki hit legendarnog Halida Bešlića.