Zmajevi su večeras ostvarili veliku pobjedu.
U Seattleu su savladali Katar sa 3:1 i tako jednom nogom zakoračili u nokaut fazu Svjetzskog prvenstva u Sjevernoj Americi.
Nakon što je sudija odsvirao kraj uslijedilo je veliko slavlje na stadionu, ali i širom meridijana gdje god su naši navijači.
Ipak, jedan čovjek je bio itekako ljut. Riječ je o Edinu Džeki. Kamere su snimile da je Dijamant bio u razgovoru sa Mirkom Hrgovićem, članom stručnog štaba.
Džeko je bio ljut i tokom utakmice nakon što ga je selektor Sergej Barbarez izveo iz igre.
Strasti se očito nisu smirile ni nakon utakmice. Bar ako je suditi po Džekinoj reakciji koju su snimile kamere (pogledajte
OVDJE).