FK Željezničar je novom objavom obradovao vjerne navijače.
Naime, Plavi su upravo objavili da su ispunili sve finansijske obaveze neophodne za dobijanje licence za nastup u UEFA i bh. takmičenjima u narednoj sezoni.
- Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanje licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.
Pored toga, u potpunosti su izmirena sva plaćanja po osnovu potpisanih reprograma dugovanja prema bivšim i sadašnjim uposlenicima kluba, bez novih reprogama.
Zahvaljujemo se našim vjernim navijačima na strpljenju i bezrezervnoj podršci. Svjesni smo da put do stabilnosti i vrhunskih rezultata zahtijeva vrijeme, ali vjerujemo da samo odgovoran, snažan i zajednički kolektiv može vratiti Želju tamo gdje mu je mjesto – na vrh - naveli su iz Željezničara.