open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Triler u Londonu
Chelsea i United odigrali meč kakav se ne pamti: Crveni vragovi u 100. minuti imali sve, na kraju ostali bez ičega
AUTOR: Autor: Faktor
05.04.2024. u 00:03
get url
text
Slavlje igrača Chelseaja
Slavlje igrača Chelseaja
FOTO: Chelsea@X
Nevjerovatan i bez sumnje meč sezone u evropskom fudbalu odigrali su večeras na Stamford Bridgeu Chelsea i Manchester United.
Slavili su Plavci rezultatom 4:3, a meč su obilježili brojni preokreti.
Poveo je Chelsea u 4. minuti golom Gallaghera, a u 19. minuti Palmer je iz penala uduplao vodstvo domaćih.
United se uspio vratiti pogotkom Garnacha u 34. minuti i Fernandesa u 39. minuti. Semafor je na kraju prvog poluvremena prikazivao rezultat 2:2.
Novi šok za domaće navijače uslijedio je u 67. minuti kada je Garnacho drugim golom na meču režirao preokret Uniteda.
No, triler u Londonu tada je tek počeo. Gosti su čuvali prednost do sedme, od osam minuta nadoknade. A onda je uz pomoć VAR-a dosuđen penal za Chelsea. U pogodak ga je u 100. minuti pretvorio Palmer.
Isti igrač je samo minut poslije ponovo matirao Onanu, kompletiravši hat-trick koji je u konačnici Chelseaju donio pobjedu.
U drugom susretu večeri Liverpool je sa 3:1 savladao Sheffield United. Anel Ahmedhodžić je kod poraženog tima igrao cijelu utakmicu.
Standings provided by Sofascore
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.