Prijateljski meč
100 godina Jedinstva: Željo u Bihaću slavio sa 6:0
Plavi sa Grbavice čestitali su NK Jedinstvo na velikom jubileju
08.09.2019. u 19:28

Fudbaleri Željezničara su danas gostovali u Bihaću gdje su sa 6:0 u prijateljskoj utakmici savladali Jedinstvo. Utakmica je odigrana u sklopu obilježavanja 100 godina bihaćkog kluba.

Plavi su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist sa 2:0. Prvi gol je nakon ubačaja Štilića iz kornera postigao Sipović. Drugi gol je sa bijele tačke postigao Krpić, a prethodno je golman Jedinstva oborio Ermina Zeca.

Drugo poluvrijeme Željo otvara golom Mujezinović. Vrlo brzo bilo je 4:0, a svoju mrežu je pogodio defanzivac Jedinstva. Odlično otvaranje drugog dijela nastavio je Ramović koji je postigao peti gol, a za konačnih 6:0 pobrinuo se Asim Zec.

- FK Željezničar još jednom čestita NK Jedinstvo na velikom jubileju, te se zahvaljuje na pozivu i gostoprimstvu u Bihaću - saopćeno je iz premijerligaša sa Grbavice.