Prvi poraz Vučice
Atalanta na Olimpicu šokirala Džekinu Romu
25.09.2019. u 20:57

Fudbaleri Atalante večeras su u susretu petoj kola Serie A savladali Romu na Olimpicu s 2:0. Bio je ovo prvi poraz Vučice u novoj sezoni.

Nakon što je prvo poluvrijeme okonačno bez golova, u nastavku je tim iz Bergama napravio dosta problema Vučici.

U 71. minuti Zapada je pogodio za 1:0 poslije asistencije Freulera, da bi prvi ovosezonski poraz rome zapečati De Roon golom u 90. minuti susreta.

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Heregovine Edin Džeko odigrao je cijeli meč, a jedinu ozbiljnu priliku imao je u 32. minuti susreta.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimke golova s ovog susreta možete pogledati OVDJE.