Premijer liga
Badji donio pobjedu Tuzla Cityju protiv Mladosti
Tuzla City je pobjedom protiv Mladosti otvorila 15. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine.
21.11.2020. u 14:55

Tuzlaci su na svom terenu slavili sa 1:0, a jedini pogodak na susretu postigao je Badara Badji u 18. minuti.

Težak teren na Tušnju utjecao je na kvalitet igre, a domaći su mogli povisiti vodstvo u 44. minuti kada je Džafić sa pet metara šutirao slabo, pravo u Bukvića.

Mladost je najbolju priliku imala u 66. minuti, kada je Hadžić glavom zatresao prečku.

Tuzla City je uknjižio sedmu pobjedu u prvenstvu i sada je na petom mjestu sa 24 boda na kontu. Mladost je deveta sa osam bodova manje, a na Tušnju su doživjeli šesti poraz u sezoni.

Od 15 sati na stadionu Grbavica igraju Željezničar i Sloboda, a Zrinjski od 17 sati dočekuje Borac.