Premier liga
Bešić nakon preokreta slavio u gostima kod Vrančića
08.12.2019. u 17:00

Susret 16. kola engleske Premier lige između Norwicha i Sheffield Uniteda pripao je gostujućem sastavu rezultatom 2:1.

Domaći tim, u koji se poslije dugog izbivanja vratio povremeni bh. reprezentativac Mario Vrančić, poveo je u 27. minuti susreta pogotkom Tetteya.

Zahvaljujući ovom golu Kanarinci su prvo poluvrijeme okončani s minimalnom prednošću, no ona nije trajala dugo po početku drugog dijela.

Naime, već na samom startu su gosti uspjeli kreirati totalni preokret. Prvo je Baldock asistirao Stevensu u 49. minuti za 1:1, da bi samo tri minute kasnije i sam pogodio mrežu domaćina, ispostavit će se za konačnih 1:2.

Mario Vrančić igrao je do 81. minute kada ga je zamijenio Srbeny, dok je Muhamed Bešić priliku dobio od 65. minute umjesto Norwooda.

Golove s meča Norwich City - Sheffield United pogledajte OVDJE.

Visoku pobjedu zabilježio je Leicester City u gostima kod Astone Ville, gdje je slavio s 4:1, te tako na pravi način uspio iskoristiti poraz Manchester Cityja da poveća prednost u odnosu na prvaka Engleske.

Golove s meča Aston Villa - Leicester City pogledajte OVDJE.