Lideri u Poljskoj
Bomba bh. veznjaka: Kožulj i Pogon dominiraju na startu Ekstraklase
Poslije dva kola Pogon je prvi na tabeli, a nekadašnji omladinac Zrinjskog na svom kontu već ima dva gola i dvije asistencije
29.07.2019. u 22:34

Nekadašnji fudbaler Širokog Brijega, kasnije i splitkosg Hajduka, Zvonimir Kožulj večeras je postigao još jedan sjajan pogodak.

U drugoj ovosezonskoj pobjedi njegovog pogona, koji je s 2:0 savladao Arku, Kožulj je lijepim golom iz 76. minute svoj tim doveo u vodstvo, da bi kasnije Špiridonović u sedmoj minuti sudijske nadoknade postavio konačnih 2:0.

Kožulj je prošlu sezonu okončao sa devet golova i devet asistencija, a čini se da je u ovoj nastavio tako gdje je stao u prošloj. Poslije dva kola Pogon je prvi na tabeli, a nekadašnji omladinac Zrinjskog na svom kontu već ima dva gola i dvije asistencije.