Liga prvaka
Bugari prejaki za brčansku Mladost
Odbojkaši brčanske Mladosti poraženi su u susretu prvog kola kvalifikacija za Ligu prvaka pd bugarskom Nefothimica sa 3:1 u setovima
10.10.2018. u 21:44
OK Mladost

Aktuelni prvaci Bosne i Hercegovine bugarski sastav su ugostili na Palama. Nažalost, osim osvajanja trećeg seta izabranici Branka Mišića nisu uspjeli napraviti više.

U prvom setu gosti su bili najuvjerljiviji i slavili sa 25:17. U drugom setu Bugari su Brčacima prepustili tri poena više, da bi u trećem setu najbolja ekipa u BiH zaigrala svoju najbolju odbojku i slavila "na razliku" sa 26:24.

I u četvrtom setu je bilo jako uzbudljivo. Malo je nedostajalo da oko 500 gledalaca u dvorani Peki na Palama gleda i peti set, ali su ovoga puta u četvrtom setu gosti bili ti koji su slavili "na razliku". Ovoga puta rezultat je glasio 25:23.

Revanš se igra naredne sedmice u Bugarskoj.