Dijamant proradio
Capitano pogodio: Edin Džeko udvostručio prednost Rome
Roma od 58. minute vodi s 2:0 protiv turskog Bašakšehira, a strijelac je bio večerašnji kapiten Vučice i kapiten Zmajeva Edin Džeko
19.09.2019. u 22:17

Roma od 58. minute meča prvog kola Evropske lige vodi s 2:0 protiv Bašakšehira, a strijelac je bio večerašnji kapiten Vučice i kapiten Zmajeva Edin Džeko.

Bio je ovo 17. pogodak najboljeg bosanskohercegovačkog napadača u 31. nastupu u Evropskoj ligi.

Samo tri minute prije nego je zatresao mrežu viceprvaka Turske glavni sudija meča na Olimpicu poništio je pogodak Džeke zbog nedozvoljene pozicije, dok je u 56. minuti veliku priliku Džeki odranio golman gostiju.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimak gola možete pogledati OVDJE.