STRAŠNA SCENA
Fudbaler Dinama nogom nokautirao Sulejmanija, Švicarci preokrenuli
Fudbaleri Young Boysa gube ne gostovanju kod Dinama u revanšu play-offa za plasman u Ligu evropskih prvaka.
28.08.2018. u 22:16

Švicarce je matirao naš internacionalac Izet Hajrović, a gosti su na otvaranju drugog poluvremena ostali bez jednog bitnog igrača. Miralem Sulejmani je na nosilima iznosen sa terena.

Ofanzivac Young Boysa ostao je bespomično ležati na terenu kada ga je nogom nokautirao Petar Stojanović, slovenski igrač u dresu Dinama.

Sulejmaniju se pomoć ukazivala pet minuta, a umjesto njega u igru je ušao Assale.

Upravo je Assale devet minuta kasnije izborio penal iz kojeg je Hoarau izjednačio na 1:1.

Švicarci ni tada nisu stali, namirisali su "svježu krv", a Hoarau je nakon kornera u 66. minuti pogodio za preokret i 1:2.