Liga prvaka
Fudbaler rođen u Bijeljini donio Zvezdi bod u duelu s Napolijem
Gosti iz Italije poveli su u 13. minuti golom Senesea, a samo četiri minute kasnije Dejan Joveljić je izjednačio na 1:1
18.09.2018. u 19:18
Dejan Joveljić

Osim nove sezone u Ligi prvaka, danas je startala i Omladinska Liga prvaka, takmičenje za juniore identično onom elitnom za najbolje seniorske timove na Staromk kontinentu.

Zanimljivo da su na debiju u ovom takmičenju juniori Crvene zvezde na svom terenu remizirali sa Napolijem, a rezultat je poslije 90 minuta igre glasio 1:1.

Gosti iz Italije poveli su u 13. minuti golom Senesea. Samo četiri minute kasnije Dejan Joveljić je izjednačio na 1:1.

Inače, Joveljić koji je rođen u Bijeljini nastupa za omladinske selekcije Srbije, a ove godine našao se i u izboru za nagradu "Golden Boy", koju dobija najbolji mladi igrač na svijetu.