Debakl komšija
Hadžibegićeva Crna Gora nastradala na Wembleyju
Poslije 38 minuta igre Engleska protiv Crne Gore vodi s 5:0
14.11.2019. u 21:19

Fudbalska reprezezntacija Crne Gore poslije 38 minuta utakmice na gostovanju kod Engleske gubi s 5:0.

U posljednjem meču kvalifikacija za EURO 2020. godine, u kojima su Crnogorci već odavno izgubili sve šanse, Englezi su poveli već u 11. minuti pogotkom Oxlade-Chamberlaina.

Kane je u 19. minuti udvostručio prednost domaćina, da bi pet minuta kasnije kapiten Engleske pogodio za 3:0.

S tri asistencije Chilwell je riješio pitanje pobjednika u ovom susretu u periodu od 11. do 24. minute, a već u 30. minuti bilo je 4:0. Strijelac je bio Rashford.

Pogodak napadača Manchester Uniteda pogledajte OVDJE.

Da će selekcija koju predovdi bh. stručnjak Faruka Hadžibegića doživjeti pravu rezultatsku katastrofu na kultnom Wembleyju bilo je jasno u 38. minuti kada je Harry Kane golom za 5:0 kompletirao hat-trick.