Kanarinci nastradali
Halilhodžić neće po dobrom pamtiti debi na klupi Nantesa
Fudbaleri Nantesa poraženi su s 3:0 na gostovanju kod Bordeauxa u susretu devet kola francuske Ligue 1
07.10.2018. u 16:49
Nantes
Nantes

Debi na klupi popularnih Kanarinaca neće po dobrom pamtiti bh. stručnjak Vahid Halilhodžić, jer je za tim koji je preuzeo ranije ove sedmice ovo bio peti ovosezonski poraz.

Početak susreta nije mogao biti gori za goste. Naime, već poslije sedam minuta igre Žirondinci su imali ne jedan, nego dva gola prednosti.

Prvo je Karamoh u petoj minuti domaće doveo u vodstvo, a samo dvije minute kasnije Kamano je udvostručio prednost Bordeauxa. Tako su sve taktičke zamisli i planovi iskusnog bh. stručnjaka pali u vodu poslije svega sedam minuta igre.

Konačnih 3:0 postavio je Kamano kada je tri minute prije kraja prvog poluvremena sigurno realizovao najstrožiju kaznu.

Poslije današnje utakmice Žirondinci su šesti sa 14 osvojenih bodovam dok su Kanarinci pretposljednji sa sve šest bodova.