Završio na travi
Holandski sudija nokautiran, Pjanić jedan od "krivaca"
Akter jednog od najzanimljivijih detalja bio je glavni sudija susreta na stadionu Wanda Metropolitano Danny Makkelie
18.09.2019. u 22:37

Nakon što je prvo poluvrijeme utakmice između Atletico Madrida i Juventusa završena bez golova, u nastavku je ovaj susret ponudio mnogo zanimljiviji fudbal, ali i golove.

Nakon što je Juventus poveo preko Cuadrada u 48. minut, prednost gostiju udvostručio je Matuidi u 65. minuti susreta.

Ipak, zaostatak gostiju u 70. smanjio je Stefan Savić, da bi Herra u 90. zabio za konačnih 2:2.

Akter jednog od najzanimljivijih detalja bio je glavni sudija susreta na stadiona Wanda Metropolitano Danny Makkelie.

Naime, nakon jednog duela na sredini terena između Khedire i Corree lopta se nezgodno odbila i u glavu pogodila holandskog arbitra, koji je završio na travnjaku modernog fudbalskog zdanja kao da ga je neko nokautirao.

I bh. reprezentativac Miralem Pjanić jedan od "krivaca" za nokaut holandskog sudije, jer je prije Khedire on bio s Correom u borbi za posjed lopte.