Ugledni Tuttosport
Italijani oduševljeni Pjanićem i Mandžukićem: Juveslavia razbila Lazio
U drugom kolu Serie A Juventus je u Torinu slavio protiv Lazija s 2:0.
26.08.2018. u 13:27

Prvi gol za ialijanskog prvaka postigao je efektno Miralem Pjanić u 30. minuti susreta. Konačnih 2:0 postavio je Mario Mandžukić u 75. minuti koji je iz voleja popravio nespretan pokušaj Cristiana Ronalda iz čiste gol šanse.

Italijanski mediji, barem oni bliski Juventusu, oduševljeni su onim što su prikazali Balkanci Stare dame.

Ugledni Tuttosport na naslovnici donosi tekst s efektnim naslovom 'Juveslavia: Šou Pjanića i Mandžukića u razbijanju Lazija'.

Tuttosport piše kako je Allegri u odnosu na prošlu utakmicu s Chievom u Veroni zadržao istu defenzivnu četvorku, ali je promiješao vezu i napad te je na Rimljane krenuo u formaciji 4-3-3, što se pokazalo kao pun pogodak. Khedira, Pjanić i Matuidi su držali sredinu terena, a u napadu je Allegri u odnosu na prošlo kolo napravio neke rokade. Mandžukić je bio istureni špic, a s krila su napadali Ronaldo i Bernardeschi. Lazio je lani slavio u Torinu 2:1 ali, piše Tuttosport, jučer nije imao šanse.