Serie A
Krunić grijao klupu u porazu Milana u Udinama, Jajalo odigrao cijeli meč
25.08.2019. u 20:02

Novu sezonu Serie A fudbaleri Milana otvorili su porazom od 1:0 u gostima kod Udinesea.

Iako su tokom ljeta Rossoneri mnogo radili na sastavljanju ekipe, iako su se klupske legende Paolo Maldini i Zvonimir Boban vratili na rukovodeće pozicije, Milan je poražen na Dacia Areni.

Pobjednik je odlučen u 72. minuti utakmice kada je Becao pogodio poslije ubacivanja De Paula i donio veliku radost navijačima svog kluba, ali i hrvatskom stručnjaku Igoru Tudoru.

Utakmicu je obilježilo i nekoliko situacija zbog koji je glavni sudija Pasqua konsultovao VAR, no na kraju su se sudijske odluke ispostavile kao tačne.

Bivši fudbalski reprezentativac BiH Mato Jajalo odigrao je cijeli meč, a zbog neoprezne igre u petoj minuti sudijske nadoknade zaradio je žuti karton, dok će Rade Krunić još pričekati na desi u dresu novog kluba. U današnjem porazu u Udinama grijao je klupu.