Emotivna poruka
Miralem Pjanić stigao na oproštaj legendi Juventusa
Paulo Dybala i Giorgio Chiellini večeras se opraštaju od Juventusa i navijača torinskog kluba, nakon što je potvrđeno da će na kraju sezone napustiti redove Stare dame.
16.05.2022. u 22:37

U susretu protiv Lazija obojica su bili starteri, a igru su napustili u 18. (Chiellini), odnosno 78. minuti (Dybala).

Na oproštaj, slobodno možemo reći, legendi Juvea, stigao je i Miralem Pjanić, fudbalski A reprezentativac BiH i igrač Barcelone na posudbi u Bešiktašu.

- Prijateljstvo, poštovanje i zahvalnost ne mjere se kilometrima i nema udaljenosti koju ne bih prešao da vas vidim.

Emocije i uzbuđenje u očima ljudi, koje ćete vidjeti i riječi koje ćete čuti govore ko ste i šta predstavljate za ove navijače. Tu smo svi za vas - napisao je Pjanić na Instagramu prije utakmice.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Miralem Pjanić (@miralem_pjanic)

Što se tiče same utakmice, završeno je bez pobjednika - 2:2 iako je Juventus vodio 2:0. Za domaće su pogađali Vlahović i Morata, dok su gosti do boda stigli autogolom Alexa Sandra i golom Sergeja Milinkovića Savića u 95. minuti.