Petarda Veleža
Navijači napravili haos u Kaknju: Rudar oštećen protiv Olimpika?
Rođeni su nastavili sa sjajnim partijama. U Vrapčićima je pala visočka Bosna, a konačan rezultat bio je 5:1
10.11.2018. u 15:40

Odigrano je sedam utakmica 14. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Vodeći Velež nastavio je sa sjajnim partijama. U Vrapčićima je pala visočka Bosna, a konačan rezultat bio je 5:1. Strijelci za domaće bili su Cvijanović, Ovčina, Fajić i Brandao (dva gola). Jedini gol za goste postigao je Šero.

Olimpik je slavio sa 1:0 protiv Rudara u Kaknju. Mahir Karić je bio strijelac u 68. minuti, a osam minuta ranije Karić je promašio penal.

U finišu meča u Kaknju navijači su napravili haos. Nakon što arbitar nije svirao penal Kakanjcima, publika je prekinula meč gađajući sudije.

Jedinstvo je iz penala u 89. minuti došlo do pobjede protiv Novog Travnika. Strijelac je bio Anes Nuspahić. Goražde je kao gost stiglo do boda u Orašju, a konačan rezultat je bio 2:2.