Copa America
Nervozni Argentinac: Messi se sukobio sa protivnikom i zaradio direktan crveni karton
Argentinac je udario Čileanca, a sudija De Vivar nije oklijevao da nakon sukoba obojicu pošalje u svlačionicu
06.07.2019. u 21:55
Lionel Messi

Fudbalska reprezentacija Argentine ima prednost protiv Čilea rezultatom 2:0 u utakmici za treće mjesto na Copa Americi. Međutim, prednost nije značila i manje nervoze za Argentince, koji će ponovo ostati bez trofeja.

Naime, u 39. minuti utakmice su crvene kartone zaradili Gary Medel i Lionel Messi. Argentinac je udario Čileanca, a sudija De Vivar nije oklijevao da nakon sukoba obojicu pošalje u svlačionicu.

Prethodno su Sergio Aguero u 12. te Paulo Dybala deset minuta kasnije postigli pogotke za prednost Argentine od 2:0.