Serie A
Novi kiks Intera, glupost iz "kuhinje" Marija Balotellija
19.01.2020. u 17:17

Fudbaleri Intera kao da gube korak za vodećim Juventusom. Ekipa Antonija Contea danas je upisala treći remi u posljednjih pet prvenstvenih susreta. Milanski sastav odigrao je 1:1 na gostovanju kod Leccea, tima koji se nalazi u mejsto iznad zone ispadanja.

Inter je poveo golom Bastonija u 72. minuti, ali je Mancosu pet minuta kasnije pogodio za konačnih 1:1.

Golove s utakmice Lecce - Inter pogledajte OVDJE.

Zanimljivo je bilo u meču između Brescije i Cagliarija, koji je na kraju okončan s 2.2.

Joao Pedro je goste, koji u Bresciju stigli s četiri vezana prvenstvena poraza, doveo u vodstvo u 21. minuti, ali je Torregrossa izjednačio samo šest minuta kasnije poslije asistencije Tonalija.

Isti tandem je bio uspješan i na startu drugog dijela. Poslije četiri minute igre u drugom poluvremenu Torregrossa je pogodio za totalni preokret nakon dodavanja Tonalija.

Jao Pedro je u 68. minuti donio izjednačenje Cagliariju, a ko zna kako bi se odvijala utakmica da Brescia u 82. minuti nije ostala s igračem manje kada je isključen Mario Balotelli.

Italijanski napadač je na travnjak ušao u 74., a napustio ga je šest minuta kasnije nakon što mu je glavni arbitar pokazao direktan crveni.

Golove s utakmice Brescia - Cagliari pogledajte OVDJE.