Dva rana gola

Ludnica u Konjicu: Klis izjednačio sa bijele tačke

Objavljeno: 13.03.2019. u 15:04

Vila je sam izbio pred golmana i rutinski loptu poslao pored Bodiroge za veliku radost na Gradskom stadionu u Konjicu.

Revaš-susret četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine između Klisa i Sloge Gornje Crnjelovo nije mogao bolje početi za domaće.

Poslije svega osam sekundi utakmice Klis je poveo s 1:0, a strijelac za domaće bio je Amel Bajrić.

Bajrić je sam izbio pred golmana i rutinski loptu poslao pored Boriše Bodiroge za veliku radost na Gradskom stadionu u Konjicu. Zanimljivo da je ovaj fudbaler bio strijelac za Klis i u prvom susretu.

Već u sedmoj minuti utakmice gosti su stigli do izjednačenja, a strijelac gola za goste bio je Nemanja Matović.

Isti igrač je u 32. minuti susreta pogodio za totalni preokret gostujućeg tima.

No, Klis se nije predavao i izjednačio je u 81. minuti, kada je sa bijele tačke pogodio Bajrić.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]