Serie A
Poraz Krunićevog Empolija nakon što je poveo u prvoj minuti
21.09.2018. u 22:26
Sassuolo

Fudbaleri Empolija upisali su i treći ovosezonski poraz. Klub našeg Radeta Krunića poražen je s 3:1 u gostima ko Sassuola, koji je jedno od najvećih izneđanjena na startu nove sezone Serie A.

Utakmica je počela idealno za Empoli. Igrao se prvi minut kada je Caputa zatresao mrežu domaćina.

Ipak, samo 12 minuta kasnije Kevin-Prince Boateng je pogodio za izjednačenje, što je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku su domaći fudbaleri stigli do totalnog preokreta. Ferratri je u 57. minuti zabio za preokret, a konačnih 3:1 za Sassuolo postavio je Di Francesco pet minuta prije kraja utakmice.

Bh. reprezentativac Rade Krunić odigrao je svih 90. minuta.

Poslije današnjeg porata Empoli je 17. sa četiri osvojena boda, dok je Sassuolo drugi sa deset bodova.