Neefikasnost
Remi Borca i Krupe, Banjalučani pripreme okončali bez datog gola
Fudbaleri Borca u posljednjem kontrolnom meču pred nastavak takmičenja u Premijer ligi Bosne i Hercegovine odigrali su 0:0 protiv Krupe.
21.02.2021. u 21:15

Nije mnogo viđeno u prvom poluvremenu, a najbolju priliku imao je Almedin Ziljkić, kojem je golman Krupe Vasilije Kolak uspio odbraniti uz pomoć stative, a potom su viđene i prilike koje su ima Sanin Muminović, Stojan Vranješ i Muharem Ćivić.

Ipak, na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 0:0.

U nastavku je Krupa bila bolji tim. Bojan Pavlović je na početku drugog poluvremena skinuo šut Dujakovića, a potom Vukmanović pogađa prečku.

Golman Borca je možda i najzaslužniji što Banjalučani nisu poraženi danas. Odbranio je dva dobra udarca Modića, da bi u finišu Redžić šutirao preko gola.

Borac će u nastavak sezoni ući bez datog gola na pripremama, s obzirom da su pored današnjeg susreta ni u četiri utakmice u Antaliji nisu uspjeli postići pogodak, što je svakako zabrinjavajući podatak za šefa stručnog štaba Marka Maksimovića

U prvom kolu proljetnog dijela sezone Borcu u goste stiže Olimpik, dok Krupa gostuje kod Zrinjskog.