Ligue 1
S dva igrača manje Nica nije imala šanse protiv PSG-a
Za svega tri minute, u periodu od 74. do 77., domaći sastav je zaradio dva isključenja. Prvo je Cyprien dobio drugi žuti, a potom je Herrelle zaradio direktan crveni karton.
18.10.2019. u 22:45

Do osme ovosezonske pobjede fudbaleri PSG-a stigli su na gostovanju kod Nice, gdje su trijumfovali s 4:1.

Angel Di Maria je u 15. minuti pogodio za prednost aktuelnih prvaka Francuske, a samo šest minuta kasnije Argentinac je udvostručio prednost Svetaca.

S dva gola prednosti tim iz francuske prijestolnice otišao je na pauzu, da bi u nastavku Ganago smanjio na 1:2.

Ipak. za svega tri minute, u periodu od 74. do 77., domaći sastav je zaradio dva isključenja. Prvo je Cyprien dobio drugi žuti, a potom je Herrelle zaradio direktan crveni karton.

To je svakako olakšalo posao PSG-u koji je pogocima Mbappea u 88. i Icardija u prvoj minuti sudijske nadoknade postavio konačnih 1:4.