Kup BiH
Sarajevo u prvom poluvremenu riješilo pitanje pobjednika, u osmini finala protiv Krupe
Fudbaleri Sarajeva rutinskom pobjedom na gostovanju kod Radničkog u Lukavcu (4:0) plasirali su se u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine.
13.10.2020. u 17:21

Iako je Bordo tim bio znatno oslabljen zbog odsustva igrača koji su na reprezentativnim pripremama, aktuelni prvak je već na samom startu susreta poveo s 2:0.

Haris Handžić, koji je danas kao kapiten predvodio fudbalere Sarajeva, pogodio je već u prvoj minuti susreta, a samo dvije minute kasnije Anel Hebibović udvostručio je prednost izabranika Vinka Marinovića.

Isti igrač je u 20. minuti povisio na 3:0, da bi konačnihh 4:0 postavio Amar Rahmanović osam minuta prije kraja utakmice.

Sarajevo će u osmini finala igrati protiv Krupe, koja je nešto ranije danas s 4:0 slavila u gostima kod Leotara.

Susreti osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine trebali bi se igrati 21. novembra.