U Goraždu
SFK 2000 Sarajevo upisao ubjedljivu pobjedu protiv Libera
Novu premijerligašku utakmicu jučer su odigrale igračice SFK 2000 Sarajevo. Izabranice trenerice Hurem gostovale su timi Libero u Goraždu i upisale visoku pobjedu.
20.03.2023. u 14:14

Nakon isteka regularnih 90 minuta rezultat je glasio visokih 11:0 u korist tima iz Sarajeva.

Maja Jelčić postigla je četiri gola, dva puta se u strijelce upisala Milinković, a po jedan gol su postigle Krajnić, Aleksić, Kamerić i Gačanica.

Sa svoja dva postignuta gola, te velikim brojem preciznih dodavanja i pretrčanih kilometara, mlada Marija Ana Milinković odigrala je zapaženo u današnjoj utakmici.

Vrijedi dodati da se napadačica Krstina Tanasković vratila na teren, poslije uspješnog oporavka od povrede koljena. Ona je upisala svoje prve minute poslije duže pauze.

Bila je ovo druga vezana, visoka pobjeda fudbalerki SFK, nakon što su u prvom kolu proljetnog dijela savladale Iskru iz Bugojna identičnim rezultatom.