Premijer liga
Široki Brijeg produbio krizu Krupe
U posljednjoj utakmici 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Široki Brijeg je na Pecari s 2:0 savladao ekipu Krupe
06.10.2018. u 20:18
NK Široki Brijeg

Pitanje pobjednika u posljednjem susretu 13. kola PLBiH između Širokog i Krupe riješeno je u drugom poluvremenu utakmice. Domaćim tim do vodstva je stigao golom Dejana Čabraje, koji je bio siguran izvođač najstrožije kazne u 66. minuti utakmice.  Konačnih 2:0 postavio je Stipe Jurić golom koji je postigao u 75. minuti utakmice.

Večerašnji poraz bio je četvrti uzastopni za fudbalere Krupe, koji su trenutno u najlošijoj seriji u Premijer ligi BiH.

S dva gola u ovom meču na susretima 13. kola elitnog fudbalskog ranga u našoj zemlji postignuta su ukupno 24 gola, što je za šest više u odnosu na 18 pogodaka, koliko ih je postignuto u petom, do ovog, najefikasnijem kolu u ovoj sezoni PLBiH.