Spektakularno poluvrijeme Krupe i Slobode, Tuzlaci slavili
Fudbaleri Krupe i Slobode odigrali su sjajnu utakmicu u Krupi na Vrbasu, a gosti iz Tuzle slavili su sa 3:2. Svih pet golova palo je drugom poluvremenu.
13.09.2020. u 18:10

Prvo poluvrijeme nije ni slutilo da ćemo u nastavku meča svjedočiti pravom spektaklu.

U prvih 45 minuta nije bilo većih uzbuđenja, ali je zato sve prštalo u nastavku.

U 49. minuti gosti su poveli golom Dženisa Beganovića. Slavlje se praktično nije ni stišalo, a mreža domaćeg golmana ponovo se tresla. Ovaj put strijelac je bio Mujagić (53. minut).

Činilo se tada da je pitanje pobjednika riješeno. Ali... Domaći su se probudili i vratili u život u 59. minuti. Strijelac je bio Nikolić. Četiri minute kasnije isti igrač je pogodio za 2:2.

Sloboda je do novog vodstva stigla u 66. minuti, a strijelac je Said Husejinović.

Domaći su pokušali stići do izjednačenja, ali Makitan i NIkolić nisu uspjeli matirati Golubovića.

Krupa je u sudijskoj nadoknadi imala priliku i preko Mandića, ali je Devedžić spasio čist gol.