Napadač Partizana
Šta je radio napadač Partizana dok su se saigrači borili za preokret?
23.08.2019. u 10:56

Beogradski Partizan u prvom meču play-offa za plasman u grupnu fazu Evropske lige rezultatom 2:1 porazio je norveški Molde.

Izabranici Save Miloševića do pobjede su stigli nakon preokreta, kojeg su kreirali zahvaljujući golovima Zorana Tošića.

I do su se fudbaleri Partizana u drugom poluvremenu borili za peokret rezultata, kamere koje su realizirale direktan prijenos utakmice u jednom trenutku uhvatile su Umara Sadiqa kako razgovara na telefon.

Igrala se 63. minuta susreta, kada je napadač "crno-belih" završio u kadru jedne od kamera dok sjedi na ogradi stadiona JNA.

Zanimljivo da je Sadiq počeo utakmicu od prve minute, ali ga je Milošević na pauzi odlučio ostaviti u svlačionici, a na teren poslati Ognjena Ožegovića.

Ako je suditi po njegovim gestikulacijama Sadiq baš i nije bio sretan i raspoložen, je li za to kriva izmjena ili nešto drugo to nije poznato.