Bh. tenk
Stacey shvatio: Kolašinac se može zaustaviti samo prekršajem
Jack Stacey je pokušao zaustaviti Kolašinca, ali nakon što je shvatio da to baš i nije lako, Zmaja je povukao za dres nakon čega je fudbaler Arsenala pao na travnjak
06.10.2019. u 16:03

Arsenal nakon prvog poluvremena utakmice osmog kola engleske Premier lige vodi s 1:0 protiv Bournemoutha.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Sead Kolašinac našao se u početnom sastavu Topnika, a u jednom trenutku bio je u odličnom prodoru poslije dobro odrađenog zadatka u odbrani.

Jack Stacey, kojem je Kolašinac oduzeo loptu i krenuo u kontranapad, pokušao je zaustaviti Zmaja, ali nakon što je shvatio da to baš i nije lako, povukao je fudbalera Arsenala za dres nakon čega je Kolašinac izgubio kontrolu i pao na travnjak.

Glavni sudija je bio jako blizu pa je Staceyju pokazao žuti karton  za ovaj nedozvoljen start.

Situaciju iz 29. minute u kojoj je fauliran bh. reprezentativca pogledajte OVDJE.