Bivši Zmaj
Svraka postigao fenomenalan pogodak u visokoj pobjedi Levadije
Muamer Svraka je u sudijskoj nadoknadi fantastičnim udarcem zatresao mrežu domaćina
17.09.2018. u 22:27
Muamer Svraka

Tulevik je proteklog vikenda na svom terenu dočekao ekipu Levadije, te doživio težak poraz od 4:0.

Debelko je na samom početku utakmice pokazao veliko raspoloženje te je već u sedmom minutu goste doveo u vodstvo od 1:0.

Međutim, u prvom dijelu je to bilo sve od zanimljivosti pa se sa ovim rezultatom otišlo na odmor.

Drugi dio susreta je donio mnogo uzbuđenja, prvo je Debelko u 48. minutu povisio vodstvo Levadije, da bi samo minut poslije Zhurakhovsky pogodio za visokih 3:0 u korist gostiju.

U 80. minutu Felek je napravio glupost i zaradio isključenje, te Levadiju ostavio sa igračem manje u terenu, međutim da ova ekipa ima snagu, pokazao je bivši bh. reprezentativac Muamer Svraka, koji je u sudijskoj nadoknadi fantastičnim udarcem zatresao mrežu domaćina i tako svojoj ekipi donio visok trijumf od 4:0.

Vrijedi istaći da je Svraki ovo bio 11 pogodak za ekipu Levadije u dosadašnjem toku prvenstva.