TOK UTAKMICA: Radnik - Sloboda 1:1, Sarajevo - Krupa 3:0, Mladost - Borac 0:2
Preostala tri susreta 12. kola Premijer lige BiH na rasporedu su danas.
25.10.2020. u 13:55

Program počinje u 14 sati utakmicom Mladost - Borac. U drugom meču snage će odmjeriti Sarajevo i Krupa, dok eć kolo "zatvoriti" Radnik i Sloboda.

Tekstualni prijenos utakmica 12. kola PLBiH možete pratiti na portalu Faktor.ba.

_________________________________________________________________________________

Završen je duel u Bijeljini - 1:1. Hvala što ste bili uz Faktor.ba.

70. minut: Kakva šansa za Slobodu. Dvojica igrača su bili samo ispred Kozića, ali golman Radnika je spasio svoj gol.

67. minut: Kakva šansa za Radnik, ali Kukić spašava Slobodu.

64. minut: GOOOOOOOOOOLLLLLL! Radnik je izjednačio golom Bradonjića.

63. minut: Zaprijetio je Vušurović, ali je njegov udarac izblokiran.

55. minut: Pokušao je Popara, ali nije bio precizan.

47. minut: GOOOOOOOOOOLLLLLL! Sloboda je povela u Bijeljini, strijelac je Osmić.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut:Završeno je prvo poluvrijeme u Bijeljini, ali su uslijedile varnice u tunelu.

45. minut:Uzbuđenje pred golom Slobode, ali Bradonjić šutira pored gola.

24. minut: Sada su gosti tražili penal, ali opet Musa nije reagovao.

9. minut: Domaći su tražili penal, ali je sudija Mateo Musa samo odmahnuo rukom. Inače, Musa se u dosadašnjem dijelu prvenstva "proslavio" sa odlukama o penalima. Sarajevu je svirao jedanaesterac kada igrač Krupe nije igrao rukom, a u drugom slučaju nije dosudio penal za Mladost kada je igrač Širokog Brijega igrao rukom u kaznenom prostoru...

1. minut: Počeo je meč u Bijeljini.

18.55 sati: Od 19.05 sati posljednji meč 12. kola igrat će Radnik i Sloboda.

90. minut: Završen je meč na Koševu, siguran pobjeda Bordo tima.

88. minut: Pokušao je Redžić, ali golman Sarajeva bez problema brani njegov udarac.

64. minut: Sarajevo je pogodilo prečku. Glavom je šutirao Handžić, ali je Kolak uz pomoć okvira gola spasio svoj tim.

53. minut: Velkoski hvata volej, ali Kolak brani njegov udarac.

49. minut: GOOOOOOOLLLLLLLL! Rahmanović svojim drugim golom završava posao. Sada je 3:0.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme na Koševu.

32. minut: GOOOOOOOOOLLLLLLL! Rahmanović pogađa za 2:0.

29. minut: Dupovac je šutirao glavom, Kolak sjajnom intervencijom izbacuje loptu u korener.

27. minut: Još jedna prilika za Sarajevo. Rahmanović je ubacio, ali promjene rezultata nije bilo.

24. minut: Velika prilika za Sarajevo. Nakon ubacivanja Rahmanovića nisu bili prisebno Handžić i Tatar.

22. minut: Krupa je zaprijetila nakon prekida, ali je odbrana Sarajeva bila na mjestu.

20. minut: Andrejić je šutirao, ali Kovačević brani.

12. minut: Šutirao je Handžić sa distance, ali Kolak brani.

6. minut: GOOOOOOLLLLL! Tatar pogađa za vodstvo Sarajeva.

5. minut: Penal za Sarajevo! VUkmanović je srušio Velkoskog.

3. minut: Prva prilika za Sarajevo. Rahmanović je odigrao povratnu za Handžića, koji je traljavo šutirao.

1. minut: Počeo je meč na Koševu.

16.20 sati: Od 17 sati Sarajevo će na Koševu ugostiti Krupu. Vinko Marinović odredio je sastav koji će poslati na megdan gostima iz Krupe na Vrbasu. Za ovaj duel neće konkurisati Mersudin Ahmetović, Tino Sven Sušić, Joachim Adukor, Ivan Jukić...

90. minut: Završen je meč u Doboju kod Kaknja. Borac je slavio sa 2:0.

68. minut: Borac je propustio još jednu veliku priliku. Nakon ubacivanja Zakarića zakasnio je Ziljkić.

62. minut: GOOOOOOOLLLLLLL! Lukić je uduplao prednost gostiju. Bukvić je odbranio prvi pokušaj Ziljkića, ali je na odbijenu loptu natrčao napadač Borca i pospremio loptu u mrežu.

61. minut: Sjajna intervencija Bukvića, koji je skinuo zicer i spasio Mladost.

50. minut: GOOOOOOOLLLLLLLL! Borac vodi protiv Mladosti, pogodio je Jovu Lukić. Ziljkić je asistirao, a Lukić prsima ubacio loptu u mrežu.

45. minut: Pokušao je Žulj nakon centaršuta Dedića, no nema promjene rezultata. Završeno je prvo poluvrijeme.

30. minut: Georgijev je zagrijao dlanove golmana Mladosti, koji je bez većih problema zaustavio udarac fudbalera Borca.

20. minut:Još jedna sjajna prilika za Mladost. Hadžić je šutirao sa pet metara, ali Pavlović brani njegov udarac.

5. minut: Dedić je pogodio mrežu Pavlovića ali je sudija Kaljanac, na opće iznenađenje svih, dosudio prekršaj u napadu. I poništio je gol Mladosti.

4. minut: Velika prilika za Mladost. Na ubacivanje Dedića, zaobišao je i golmana Pavlovića, ali nije uspio pogoditi mrežu.

1. minut: Počeo je meč u Doboju kod Kaknja.

13.55 sati: Domaći žele revanš za poraz od 0:6 na otvaranju sezone u Banjoj Luci.

13.50 sati: Dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 12. kola PLBiH.